Spor

Vücudunun Hareket İhtiyacını Karşıla

Fizyoterapi

Hareket Bozukluklarının Önüne Geç

Sağlık

Hareketli Yaşa, Sağlıklı Kal

Eğİtmenlerİmİz

  • Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tamamladı. Mezun olduktan sonra üç yıl , pediatrik fizyoterapi alanında özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalıştı. Bu süreçte lisans yıllarından beri ilgi duyduğu sporcu sağlığı , ortopedik fizyoterapi alanlarında gelişmeleri yakından takip etti ve buna yönelik güncel yaklaşımları eş zamanlı sürdürdüğü ortopedik hastalarının tedavi programlarına ekledi.Bu alanda kendini geliştirebilmek için çeşitli kurs ve kongrelere katıldı.Kasım 2016’dan itibaren Flex Training Studio’da sporcularla ve sağlıklarını korumak ,geliştirmek ve desteklemek isteyen her yaştan kadın ve erkek bireylerle gönüllü olarak çalışmalarda bulunmaktadır.

    team-img
  • Uzun yıllar boyunca Ege Bölgesinde çeşitli spor kulüplerinde futbol oynadım. 2006 yılında Muğla Sıtkı Koçman Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Antrenörlük bölümünü kazanarak spor hayatımda daha sağlam adımları atmak için eğitim hayatıma başlangıçta bulundum. Üniversitede almış olduğum eğitim ile mesleki anlamda kazanım sağlamış ve katıldığım sertifika programları, antrenörlük kursları ile profesyonelleşme yolunda devam ederken 2010 yılında mezun olarak iş hayatıma İzmir’de devam etme kararı aldım. Üniversite eğitimini tamamlarken aynı zamanda futbol hayatıma devam ederken Altay Spor Kulübünün Futbol alt yapı antrenörlüğünü yaparak kişisel gelişimimde artı sağlamaya çalıştım.

    team-img

Galerİ

Salonumuzun görselleriFlexers

STORY

Youtube Kanalımızı aktif şekilde kullanıyoruz. Egzersizler, Hareketlerin yapılması hakkında bilgi, kimlerin hangi hareketi yapması sakıncalı tüm bilgileri Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

image
image

Beslenme

Beslenme, insanın büyüme, gelişme, sağlıklı ve üretken olarak uzun süre yaşaması için gerekli olan besin öğelerini yeterli miktarlarda alıp vücudunda kullanmasıdı

Bloğu İncele
image

STRETCHİNG NEDİR?

Belirli kas ve eklem gruplarını hedef alarak elastikiyeti ve hareket kapasitesini arttırmak için yapılan fiziksel egzersiz bütününe stretching

Bloğu İncele

İLETİŞİM

İletişim Sayfası

Adres

İsmet Kaptan Mah. 1370 Sk. No: 42 Yalay İş Merkezi Kat 5/503 Montrö İZMİR

İrtibat Numarası

+90 555 575 16 24

Mail Adresi

flextrainingstudio@gmail.com